Luboš Lucius - klempířství, pokrývačství, izolace střech Praha

Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Zabýváme se opravami střech a realizací novostaveb plochých i šikmých střech a teras.

Hydroizolace a zateplení

Mezi naše služby patří provedení hydroizolace a zateplení plochých i šikmých střech a teras - jsme certifikovaná firma pro pokládku střešních krytin a zateplení firmy Bauder (Německo).

Pokládka střechy

Pro pokládky střech dodáváme a montujeme skládané taškové střešní krytiny (pálené i betonové) od různých tuzemských i zahraničních výrobců (Tondach, Walther, Bramac, KM Beta a další). Pokládka střechy je zajišťována včetně všech doplňků, mezi něž patří nášlapné komínové prvky, protisněhové zábrany apod. Taktéž zajistíme dodávku a montáž bitumenových a plastových střešních krytin značek Iko, Tegola, Eureko apod.

Pro pokládku střechy zajistíme dodávku a montáž plechových, falcovaných i skládaných střešních krytin včetně odvodňovacích prvků (žlaby, svody), sněhových zábran a pochůzných střešních systémů. Pro realizace plechových střech i fasád do 6 bm (běžných metrů) vyrábíme i atypické prvky. Jsme certifikovaná firma pro pokládku falcovaných i skládaných plechových střech a klempířských prvků výrobců Prefa a Lindab. Montujeme také systémy Ruukki, Satjam, Rheizink, nerez plech Uginox a dále lakované FeZn, AL plechy, titanzinek i CU.

Montáž střešních oken Velux

Jsme certifikovaná firma dodavatele střešních oken Velux. Zajistíme dodávku i montáž střešních oken Velux včetně zastiňovacích doplňků a světlovodů. Montujeme okna do plochých střech a plechových i skládaných krytin. Montáž a dodávku zajišťujeme taktéž pro střešní okna Roto, Fenstro, Fakro a další.

Během realizace oprav střech zajišťujeme drobné tesařské a zednické práce i montáž hromosvodů.

Jsme certifikovaná montážní firma pro zateplení střech výrobce Bauder a pro montáž střešních oken výrobce Velux v rámci projektu “Zelená úsporám“.

Zaměření zakázek a vypracování cenových nabídek včetně konzultací k realizaci je ZDARMA.